Зручні розкладачки для військових

Громадська організація «Розбудова» за підтримки ТОВ «Агробізнес» зібрала допомогу для підрозділів Повітряно-десантних військ, які зараз беруть участь у спецопераціях у зоні АТО на Луганщині.

Силами волонтерів «Розбудови» було придбано 300 розкладачок. Співзасновник компанії «Агробізнес» Олег Собуцький надав автотранспорт, щоб вантаж оперативно, що до нічних холодів, дістав до адресата.

Також ТОВ «Агробізнес» зібрав близько 15 тон вантажу – все те, що конче необхідне для оборони країни та що замовили безпосередньо військові. 13 вересня вантаж прибув на місце та вже використовується за призначенням. Окрім розкладачок це дизель-генератор, велика палатка, бензопили для заготівлі дров для опалення, їжа, засоби гігієни, бронежилети та багато іншого.

«Ця допомога розрахована хмельницьким десантникам, мужнім хлопцям, які зараз знаходяться на самій передовій, у 80 кілометрах від кордону з Росією. Це вже не перша наша спільна допомога, буде і ще, якщо залишатиметься потреба», – розповів співзасновник ТОВ «Агробізнес» Олег Собуцький.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com